Laagrid

Ühepäevased rulluisulaagrid

Laagrite sisuks on baassõiduoskuse arendamine.  Transport jääb vanemate kanda ning laagris on organiseeritud soe lõunasöök.

 

05. mai 2018  – Kiili Spordihoone

Audentes AE I , II , Pirita AE spordisõber, Pirita E spordisõber, Neljane kava

Registreerimine kuni 28. aprill 2018 – Karin@klubifox.com!

Hind 29 eurot

 

12. mai 2018 – Jüri  Gümnaasium

AE saavutussport, E saavutussport, Neljane kava

Registreerimine kuni 05. mai 2018 – Karin@klubifox.com!

Hind 29 eurot

 


Suvelaagrid 2018

 

Kurgjärve ÜKE laager

KÕIK RÜHMAD –  25. juuli – 02. august (9 päeva)

Registreerimine kuni 15. aprill 2018 – Karin@klubifox.com!

Hind 185 eurot (tasumine hiljemalt 1. juuli 2018)

 

Kurgjärvest – asub Haanjas ning kohale viib ja tagasi toob laagri poolt korraldatud buss (Nõmme spordikeskusest). Kohapeal 3x päevas toitlustus. Ööpäevaringselt on olemas meditsiiniõde.

Sisu – nagu pealkiri ütleb on tegemist ÜKE (üldkehaline ettevalmistus) laagriga. Seega käime reas ehk inline rullidega distantsi sõitmas, jookseme (ümberjärve- ja mäkkejooks, maastikumängud jms), teeme erinevaid teatevõistlusi, ujume, mängime pallimänge, lisaks natuke jõutrenni ja kübeke erialaseid harjutusi. Igal õhtul toimub laagri ülene huvitegevus (laagris on korraga mitmeid treeninggruppe – ujujad, lauatennis, kergejõustik, tennis, korvpall, käsipall, võimlejad jne – kokku ~200 last), kus korraldatakse samuti nii füüsilisi kui ka vaimsed tegevusi. Iga hommik algab sörkjooksu ning suplemisega järves. Laagriterritooriumil on kaks järve – Vaikjärv (“basseiniga”, hommikuti “poiste” järv) ja Kurgjärv (terve päeva jooksul “tüdrukute” järv). Laagris on ka järvesaun (Vaikjärve ääres), kus saame lastega enne õhtusööki 1-2 korda laagri jooksul käia.

Laagrisse registreerimisel tuleb lapsega kindlasti läbi arutada, kas laps on võimeline 9 päeva kodust eemal olema! Seega laagris on emaks-isaks treenerid Karin/Anne-Mari/Triin. Laagrisse lähme eeskätt sporti tegema, aga sinna juurde kuulub tugev sotsiaalne poolne – kuidas saan iseendaga hakkama, kuidas oskan teistega läbi saada jne jne. Laagrisse tulles vanuselist piiri ei ole – aga panen rõhu eelnevale ettevalmistusele ja kodus/trennis teema läbi arutamisele. 2007 ja noorematel neidudel korjame telefonid laagri ajaks enda kätte – iga päev pärast õhtusööki on vanematele helistamise aeg (oluline, et lapsevanemad oleksid telefoni teel kättesaadavad sel ajal!) – põhjus on selles, et murede tekkimisel helistatakse esimesena vanematele, selle asemel, et tulla treeneri jutule. See tekitab kolmnurga, kus lisaks tekkinud lastevahelisele probleemile (selle lahendamisele) tuleb maha rahustada ka lapsevanem. Seega õhtuti on alati see aeg, kus lapsed saavad vanematega rääkida päeva rõõmudest ja muredest.

 

 

Kehra rulluisulaager

1 Grupp (Algettevalmistus spordisõber, Algettevalmistus saavutussport, Audentes algettevalmistus I ja II).

12-15. august (4 päeva)

Registreerimine kuni 15. aprill 2018 –  Karin@klubifox.com!

Hind 95 eurot (tasumine hiljemalt 1. august)

 

2 Grupp (Edasijõudnud saavutussport, Edasijõudnud spordisõber, Juunior kujunduisutamine).

21-25. august (5 päeva)

Registreerimine kuni 15. aprill 2018 –  Karin@klubifox.com

Hind 120 eurot

 

Kehra – toimub Kehra spordikeskuses (Spordi 2b, Kehra, Harju maakond). Kohapeal 3x päevas toitlustus.

1se grupi laagrisse ootame valvevanemaid appi – sellal kui treenerid tegelevad saalis lastega, siis puhkavate lastel hoiab silma peal valvevanem. Iga päev võib olla uus vanem. Kui tead, et saad tulla appi, siis kirjuta oma nimi ja kuupäev registreerimistabelisse.

Sisu – mõlemad laagrid on ettevalmistuslaagrid uueks hooajaks – põhirõhk on rulluisutehnika ja ka kavade lihvimine/õppimine.

 

Rulluisulaagrid on lühemad, kuid jätkuvalt kehtib reegel, et ema-isa on Karin, Anne-Mari ja Triin ning lisaks tuleb mõista, et laagrisse tuleme sporti tegema, sealhulgas õpime nii iseenda kui teistega hakkama- ja läbisaamist.


Spordilaagrite kodukord

Kontakt

Klubi juhatajad: Karin Kaljas karin@klubifox.com +372 566 279 83 Kaie Kaljas Üldmeil info@klubifox.com MTÜ Fox Saare 18, Tallinn reg nr 80264581