Rull-iluuisutamine

Laagrid

Ühepäevased rulluisulaagrid

Laagrite sisuks on baassõiduoskuse arendamine.  Transport jääb vanemate kanda ning laagris on organiseeritud soe lõunasöök.

 

11. mai 2019  – Kehra spordihoone (Spordi 2b, Kehra, Harju maakond)

1. Audentes Algettevalmistus saavutussport

2. Audentes Algettevalmistus spordisõber

3. Pirita Algettevalmistus spordisõber

4. Neljane kava – Audentes

Registreerimine kuni 4. mai 2019 – Karin@klubifox.com!

Hind 39 eurot

 

18. mai 2019 – Kehra spordihoone (Spordi 2b, Kehra, Harju maakond)

1. Pirita Algettevalmistus saavutussport

2. Pirita Edasijõudnud saavutussport

3. Pirita Edasijõudnud spordisõber

4. Neljane kava – Klounid

Registreerimine kuni 11. mai 2019 – Karin@klubifox.com!

Hind 39 eurot

 


Suvelaagrid 2019

 

Kurgjärve ÜKE laager

31.07-08.08.2019 – KÕIK RÜHMAD

Registreerimine kuni 15. aprill 2019 – Karin@klubifox.com!

Hind – 220 eur

Kurgjärvest – asub Haanjas ning kohale viib ja tagasi toob laagri poolt korraldatud buss (Nõmme spordikeskusest). Kohapeal 3x päevas toitlustus (va esimene ja viimane päev). Ööpäevaringselt on olemas meditsiiniõde.

Sisu – nagu pealkiri ütleb on tegemist ÜKE (üldkehaline ettevalmistus) laagriga. Seega käime reas ehk inline rullidega distantsi sõitmas, jookseme (ümberjärve- ja mäkkejooks, maastikumängud jms), teeme erinevaid teatevõistlusi, ujume, mängime pallimänge, lisaks natuke jõutrenni ja kübeke erialaseid harjutusi. Igal õhtul toimub laagri ülene huvitegevus (laagris on korraga mitmeid treeninggruppe – ujujad, lauatennis, kergejõustik, tennis, korvpall, käsipall, võimlejad jne – kokku ~200 last), kus korraldatakse samuti nii füüsilisi kui ka vaimsed tegevusi. Iga hommik algab sörkjooksu ning suplemisega järves. Laagriterritooriumil on kaks järve – Vaikjärv (“basseiniga”, hommikuti “poiste” järv) ja Kurgjärv (terve päeva jooksul “tüdrukute” järv). Laagris on ka järvesaun (Vaikjärve ääres), kus saame lastega enne õhtusööki 1-2 korda laagri jooksul käia.

Laagrisse registreerimisel tuleb lapsega kindlasti läbi arutada, kas laps on võimeline 9 päeva kodust eemal olema! Seega laagris on emaks-isaks treenerid Karin/Anne-Mari/Triin. Laagrisse lähme eeskätt sporti tegema, aga sinna juurde kuulub tugev sotsiaalne poolne – kuidas saan iseendaga hakkama, kuidas oskan teistega läbi saada jne jne. Laagrisse tulles vanuselist piiri ei ole – aga panen rõhu eelnevale ettevalmistusele ja kodus/trennis teema läbi arutamisele. 2007 ja noorematel neidudel korjame telefonid laagri ajaks enda kätte – iga päev pärast õhtusööki on vanematele helistamise aeg (oluline, et lapsevanemad oleksid telefoni teel kättesaadavad sel ajal!) – põhjus on selles, et murede tekkimisel helistatakse esimesena vanematele, selle asemel, et tulla treeneri jutule. See tekitab kolmnurga, kus lisaks tekkinud lastevahelisele probleemile (selle lahendamisele) tuleb maha rahustada ka lapsevanem. Seega õhtuti on alati see aeg, kus lapsed saavad vanematega rääkida päeva rõõmudest ja muredest.

 

Kehra rulluisulaager

Registreerimine kuni 15. aprill 2019 –  Karin@klubifox.com!

Kehra spordikeskus (Spordi 2b, Kehra, Harju maakond).

Kohapeal 3x päevas toitlustus (va esimene ja viimane päev).

Sisu – mõlemad laagrid on ettevalmistuslaagrid uueks hooajaks – põhirõhk on rulluisutehnika ja ka kavade lihvimine/õppimine.

 

12-16.08.2019 Grupp 1 (Edasijõudnud saavutussport, Edasijõudnud spordisõber (valik), Juunior kujunduisutamine).

Hind – 129eur

 

21-24.08.2019  Grupp 2 (Algettevalmistus spordisõber Pirita, Algettevalmistus saavutussport Pirita, Edasijõudnu spordisõber (valik) Audentes algettevalmistus saavutussport ja Audentes algettevalmistus spordisõber). Sellesse laagrisse ootame valvevanemaid appi – sellal kui treenerid tegelevad saalis lastega, siis puhkavate lastel hoiab silma peal valvevanem. Iga päev võib olla uus vanem. Kui tead, et saad tulla appi, siis kirjuta oma nimi ja kuupäev registreerimistabelisse.

Hind – 101 eur

 

Rulluisulaagrid on lühemad, kuid jätkuvalt kehtib reegel, et ema-isa on Karin, Anne-Mari ja Triin ning lisaks tuleb mõista, et laagrisse tuleme sporti tegema, sealhulgas õpime nii iseenda kui teistega hakkama- ja läbisaamist.


Spordilaagrite kodukord

Kontakt

Klubi juhatajad: Karin Uudevald karin@klubifox.com +372 566 279 83 Kaie Kaljas Üldmeil info@klubifox.com MTÜ Fox Saare 18, Tallinn reg nr 80264581