Treeningute periood 2019/2020 hooajal:  

03. september 2019 – 19. juuni 2020*

Õppevaheajad (treeninguid ei toimu):

21.–27. oktoober 2019

21. detsember 2019 – 5. jaanuar 2020

22. veebruar – 28. veebruar 2020

27. aprill 03. mai 2020

*Järgmistel tähtpäevadel ja riiklikel pühadel treeninguid ei toimu:

10. november 2019 – isadepäev

10. aprill 2020 – Suur reede

12. aprill 2020 – Ülestõusmispühade 1. püha

10. mai 2020 – emadepäev

31. mai 2020 – nelipühade 1. püha

*Edasijõudnud saavutusspordi rühmal võivad olla lisatrennid tähtpäevadel, riigipühadel ja juuni viimasel nädalal.

Õppeaasta sees toimuvad 1-päevaste rulluisulaagrite info leiab siit.

Suvelaagrite info leiab siit.

Tunniplaan

ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDELAUPÄEVPÜHAPÄEV
Algettevalmistus spordisõber (Algajad + harrastajad)

ÜKE

17:30 – 18:30
(Kergejõustikuareen)

RULLUISUTAMINE

18:30 – 19:45
(Pallisaal 3)
AUDENTES

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

18:30 – 19:30
(Ringtreeningute ruum)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

16:15 – 17:45
(Pallisaal 3)
AUDENTES
Algettevalmistus saavutussport

ÜKE

17:30 – 18:30
(Kergejõustikuareen)

RULLUISUTAMINE

18:30 – 19:45
(Pallisaal 3)
AUDENTES

ÜKE

17:45 – 18:30
(Ringrada)
TTÜ SPORDIHOONE

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

18:30 – 19:30
(Ringtreeningute ruum)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

16:15 – 17:45
(Pallisaal 3)
AUDENTES

RULLUISUTAMINE

16:15 – 17:45
(Võimla)
TTÜ SPORDIHOONE
Edasijõudnud saavutussport

ÜKE

17:45 – 18:30
(Ringrada)
TTÜ SPORDIHOONE

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

18:30 – 19:30
(Ringtreeningute ruum)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

15:45 – 17:15
(Võimla)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

16:15 – 17:45
(Võimla)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

12:15 – 13:30
(Võimla)
TTÜ SPORDIHOONE

ÜKE

13:30 – 14:30
(Ringrada)
TTÜ SPORDIHOONE
ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDEPÜHAPÄEV
ALGETTEVALMISTUS SPORDISÕBER (Algajad + harrastajad)

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

16:30 – 17:30
(maadlussaal)
PMG

RULLUISUTAMINE

16:30 – 18:15
PMG

RULLUISUTAMINE

12:00 – 13:30

ÜKE

13:30 – 14:15
PMG
EDASIJÕUDNUD
SPORDISÕBER

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

15:30 – 16:30
(maadlussaal)
PMG

ÜKE

16:15 – 17:00

RULLUISUTAMINE

17:00 – 18:20
MERIVÄLJA KOOL
ÜKSIKKAVA!

RULLUISUTAMINE

12:00 – 13:30

ÜKE

13:30 – 14:15
PMG

SOLO!

RULLUISUTAMINE

14:30 – 15:30 (kui eelnevalt AE kujundis ei osale, siis iseseisev soojendus 14:00!

ÜKE

15:30 – 16:15
PMG
ALGETTEVALMISTUS SAAVUTUSSPORT

RULLUISUTAMINE

14:30 – 16:20

MERIVÄLJA KOOL

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

15:30 – 16:30
(maadlussaal)
PMG

ÜKE

15:00 – 16:00

RULLUISUTAMINE

16:00 – 17:20
MERIVÄLJA KOOL

RULLUISUTAMINE

14:00 – 15:30

ÜKE

15:30 – 16:15
PMG
EDASIJÕUDNUD SAAVUTUSSPORT - ÜKSIKSÕIT

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

17:30-18:30
(maadlussaal)

ÜKE

18:30-19:30
(maadlussaal)
PMG

Tunniplaan kokkuleppel
PMG

RULLUISUTAMINE (tehnika)

17:30 – 19:45
PMG

RULLUISUTAMINE (üsikkava)

18:15 – 19:45
MERIVÄLJA KOOL / ETTETEATAMAISEL VIIMSI!

Tunniplaan kokkuleppel
PMG

EDASIJÕUDNUD SAAVUTUSSPORT - JR KUJUNDUISUTAMINE

ILUVÕIMLEMINE/AKRO

17:30-18:30
(maadlussaal)

ÜKE

18:30-19:30
(maadlussaal)
PMG

RULLUISUTAMINE

17:30 – 19:45
PMG

RULLUISUTAMINE

16:30 – 17:30

KOOSOLEK

17:30-18:15
PMG

KOREOGRAAFIA

14:30-15:30

RULLUISUTAMINE

15:30-17:15
PMG
ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDEPÜHAPÄEV
ALGETTEVALMISTUS KUJUNDUISUTAMINE

RULLUISUTAMINE

15:30 – 17:20
MERIVÄLJA KOOL

RULLUISUTAMINE

13:15 – 14:30
PMG
NELJANE KAVA (PIPI)

RULLUISUTAMINE

15:15 – 16:15
(võimla)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

17:30 – 18:45
(võimla)
TTÜ SPORDIHOONE
NELJANE KAVA (MAMMA MIA)

RULLUISUTAMINE

15:15 – 16:30
(võimla)
TTÜ SPORDIHOONE

KOREOGRAAFIA

11:30-12:00
(Ringrada)
TTÜ SPORDIHOONE

RULLUISUTAMINE

12:00-12:30
(Võimla)
TTÜ SPORDIHOONE
NELJANE KAVA (MASK)

KOREOGRAAFIA

15:30 – 16:00
PMG

RULLUISUTAMINE

16:00 – 17:15
PMG

RULLUISUTAMINE

12:00 – 14:45 & 16:45-18:15
1X KUUS!
ESMASPÄEVTEISIPÄEVKOLMAPÄEVNELJAPÄEVREEDELAUPÄEVPÜHAPÄEV